Homena

Schody - nowoczesne i klasyczne

Firma AKOS powstała w kwietniu 2005 roku i jest ukoronowaniem wieloletniej pracy zawodowej założycieli w branży schodziarskiej. Jej początkowa działalność opierała się na projektowaniu i montażu schodów drewnianych na terenie Polski i Niemiec, jednak już w 2006 roku firma uruchomiła swój własny zakład produkcyjny w Wierzchucinie Królewskim, co pozwoliło jej prężnie się rozwinąć. Dziś doświadczenie i wdrażanie najnowszych technologii w procesie produkcji oraz ogromne zaangażowanie w każdy projekt, pozwala w pełni zaspokajać najbardziej wyszukane gusta.

Za sprawą nawiązania współpracy z marką AKOS, oferta naszej bydgoskiej firmy wzbogaciła się o nowoczesne schody drewniane – które mogą być wykonane z dębu, buka, jesionu, sosny lub klonu, a także niektórych egzotycznych gatunków drzew. Na życzenie Klientów, firma może poddać wykorzystywane surowce barwieniu na kolor, który najbardziej Państwu odpowiada.

Oferujemy Państwu nowoczesne lub bardziej klasyczne konstrukcje od firmy AKOS w całości wykonane z drewna, jak i wyposażone w poręcze ze szkła hartowanego lub stali nierdzewnej. W zależności od Państwa indywidualnych oczekiwań oraz wielkości wnętrza, możemy zaproponować nowoczesne schody drewniane w wersji dywanowej, giętej lub kręconej. Nasze usługi są kompleksowe – firma Homena zapewnia profesjonalny pomiar, doradztwo, a także transport oraz montaż kupionego przez Państwa produktu. Nasz salon sprzedaży znajduje się w Bydgoszczy, ale swoje usługi świadczymy także w okolicach tego miasta.

Mamy nadzieję, że poniższa galeria będzie mogła stać się dla Państwa inspiracją do zmian we własnym domu. Natomiast jeżeli nie mają Państwo własnego pomysłu i potrzebują bardziej fachowej rady, możemy skontaktować Państwa z projektantem wnętrz, który pomoże zaaranżować dowolną przestrzeń.

Galeria schodów

Rzetelna Firma

Dane kontaktowe

Homena

tel.: (52) 516 34 44
e-mail: biuro@homena.com.pl
ul. Łęczycka 59, 85-737 Bydgoszcz
NIP: 9531701131

poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00
sobota 10.00 – 14.00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress