Homena

Podłogi drewniane i panele podłogowe

Posiadamy bardzo szeroką ofertę artykułów wykończeniowych. W salonie HOMENA prezentujemy ponad 800 wzorów zarówno podłóg drewnianych ( warstwowych: jedno-, dwu- i trzylamelowych oraz desek litych), jak i paneli laminowanych czy winylowych.

Podłogi w naszym domu stają się bazą, są ozdobą samą w sobie. Do każdego wnętrza dobieramy indywidualnie jej rodzaj, kolor oraz wykończenie wierzchniej warstwy lakierem, olejem lub olejowoskiem.

Proponujemy Państwu podłogi drewniane takich producentów, jak: BARLINEK ( m.in. kolekcje Smaki Życia, Senses, Jean Marc Artisan ), TARKETT, KACZKAN, FINISHPARKIET, HARO, WICANDERS. Producenci rekomendują wykończenie warstwowe będące naturalną alternatywą dla płytek ceramicznych. Niepowtarzalność i naturalne ciepło drewna nadaje niepowtarzalny klimat i jest podstawą do dalszej aranżacji wnętrza. Możliwość renowacji sprawia, że stylowe, drewniane wykończenie będzie cieszyć oko przez wiele lat. Jej atutem jest to, że można ją przykleić do posadzki, jak również ułożyć jako tzw. podłogę pływającą.

Uzupełnieniem oferty są również wysokiej jakości panele laminowane. Takie marki jak: PERGO, HARO, ALLOC, BERRY ALLOC czy SENSA znane są na światowym rynku od wielu lat. To producenci, dla których jakość i zaufanie klienta to najważniejsze standardy. Na szczególną uwagę zasługuje nowatorskie rozwiązanie zastosowane w panelach laminowanych HARO. System ComforTec pozwala na przyklejenie paneli do podłoża, co eliminuje odgłos stukania.

Oprócz wersji laminowanych, proponujemy Państwu również winylowe panele podłogowe, które od kilku lat zdobywają nie tylko europejski, ale i polski rynek. Oddajemy więc w Państwa ręce kolekcje firmy TARKETT i WICANDERS, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojego wnętrza.

W celu uzyskania dodatkowych informacji. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Zapraszamy serdecznie do przejrzenia całej naszej galerii. W razie jakichkolwiek wątpliwości, z przyjemnością doradzimy Państwu w wyborze modeli dostosowanych do określonego wnętrza.

Zapraszamy do naszej galerii realizacji: Podłogi

Rzetelna Firma

Dane kontaktowe

Homena

tel.: (52) 516 34 44
e-mail: biuro@homena.com.pl
ul. Łęczycka 59, 85-737 Bydgoszcz
NIP: 9531701131

poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00
sobota 10.00 – 14.00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress