Homena

O nas

Dla naszej firmy największą satysfakcją jest uśmiech zadowolonego Klienta, dlatego sukcesywnie powiększamy swoją propozycję, by spełniać wszystkie Państwa oczekiwania.

 W naszej ofercie mamy zarówno podłogi drewniane, podłogi laminowane jak i drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne czy cieszące się ogromnym zainteresowaniem – drzwi w systemie przesuwnym. Ponadto znajdą Państwo bogaty wybór desek tarasowych i elewacyjnych. Wraz z Firmą AKOS uzupełniliśmy naszą propozycję o schody. Firma AKOS wykonuje schody drewniane z buka, sosny, dębu, jesionu i klonu oraz wybranych gatunków egzotycznych. W razie potrzeby drewno jest wybarwiane w szerokiej gamie kolorów.

 Dzięki nawiązaniu współpracy z JOTUL Group, firma Homena poszerzyła swoją ofertę o piece wolno stojące i wkłady kominkowe JOTUL, SCAN, ATRA i ILD – oferujących kompletną gamę zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych pieców oraz kominków. Dzięki norweskiemu wykonawstwu, wysokiej jakości i nieustannemu poleganiu na dobrych konstrukcjach, Jøtul jest najczęściej wybieraną przez pokolenia użytkowników firmą, dzięki czemu pozostaje liderem rynku kominków, pieców i wkładów kominkowych.

 Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie Klientów w naszej ofercie znajdą Państwo również biokominki Firmy Planika i Infire. Są to nowoczesne kominki na paliwo płynne, stanowiące atrakcyjne połączenie współczesnego wzornictwa z najnowszymi technologiami pozwalającymi na wytworzenie ognia przyjaznego środowisku, pozbawionego zapachu i dymu.

 W naszej ofercie znajdą zatem Państwo wszystko, by kompleksowo wykończyć swoje wymarzone wnętrze.

 Zapewniamy fachowe doradztwo, pomiary i profesjonalny montaż z dowozem towaru do Klienta oraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

 Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu Sprzedaży!

 Kominki Bydgoszcz – Podłogi Bydgoszcz

Rzetelna Firma

Dane kontaktowe

Homena

tel.: (52) 516 34 44
e-mail: biuro@homena.com.pl
ul. Łęczycka 59, 85-737 Bydgoszcz
NIP: 9531701131

poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00
sobota 10.00 – 14.00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress