Homena

Kominki

Firma JOTUL od 1853 roku jest wiodącym producentem żeliwnych wkładów kominkowych i pieców wolnostojących. Przez te wszystkie lata głównym celem firmy było podwyższanie standardów jakościowych oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. To norweskie wieloletnie doświadczenie i ciągła praca nad udoskonalaniem technologii sprawiła, że firma JOTUL należy dziś do czołowych producentów palenisk żeliwnych na świecie.

W 2006 roku w skład JOTUL GROUP weszła duńska firma SCAN mająca w swojej ofercie nowoczesne piece wolnostojące i wkłady charakteryzujące się pięknym, wyszukanym wzornictwem, najnowszą technologią spełniającą rygorystyczne normy dotyczące ochrony środowiska. Dołączyła do niej także francuska marka Atra słynąca z tworzenia nowoczesnych wkładów kominkowych, których palenisko zostało wyłożone stylową cegłą szamotową. Z kolei sama konstrukcja produkowanych przez firmę wkładów, zapewnia doskonały widok na ogień.

Produkty firm wchodzących w skład JOTUL GROUP charakteryzuje wysoki standard, najnowsze rozwiązania technologiczne, funkcjonalność a przy tym łatwość obsługi. Ich prosty a zarazem bardzo uniwersalny wygląd sprawia, że zarówno same wkłady, jak i gotowe piece wolnostojące, doskonale wyglądają w pomieszczeniach utrzymanych w stylach nowoczesnych lub klasycznych.

Oferowane przez nas nowoczesne kominki wolnostojące to proste sterowanie procesem spalania, naturalna kolorystyka oraz zapewnienie dodatkowej akumulacji ciepła. Dodatkowo chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że piecyki dodają każdemu wnętrzu przytulnego charakteru oraz stanowią przydatny element wyposażenia salonu, szczególnie w trakcie zimowych miesięcy.

Jesteśmy przekonani, że oferta naszej bydgoskiej firmy, a także współpraca z cenionymi producentami kominków, sprawi że będziemy w stanie zaoferować rozwiązania grzewcze, spełniające wszystkie Państwa oczekiwania.

Oferta

 

logo_bg_4c__display_hrm scan200 atra
Wkłady kominkowe

Nowoczesne piece

Obudowy kominkowe

Wkłady kominkowe

Nowoczesne piece

 – Wkłady kominkowe

Rzetelna Firma

Dane kontaktowe

Homena

tel.: (52) 516 34 44
e-mail: biuro@homena.com.pl
ul. Łęczycka 59, 85-737 Bydgoszcz
NIP: 9531701131

poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00
sobota 10.00 – 14.00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress