Homena

Biokominki

Biokominki to alternatywa dla tradycyjnych kominków na paliwo stałe. Ich zaletą jest przede wszystkim to, że nie wymagają podłączenia do przewodu kominowego i doprowadzenia powietrza z zewnątrz. Można je instalować w dowolnym miejscu: na półce, w klasycznej obudowie kominkowej, na ścianie, czy na stoliku.

 Biokominki wyróżnia atrakcyjny i zróżnicowany design, co jest ważną zaletą dla Klienta, gdyż można dopasować biokominek indywidualnie do swojego wnętrza, zarówno w zakresie kolorystyki, formy oraz wielkości.

 Biokominki to ekologiczne urządzenia, które emitują wyłącznie parę wodną i dwutlenek węgla (w ilościach porównywalnych do tych wydzielanych przez dorosłego człowieka). W procesie spalania nie ma produktów ubocznych, takich jak sadza, dym czy popiół. Ponadto w biokominkach spalane jest biopaliwo – substancja płynna, wysokokaloryczna i całkowicie odnawialna.

 W naszej ofercie zajdziecie Państwo czołowych producentów biokominków, Firmę Planika i Infire, którzy, by sprostać potrzebom i oczekiwaniom Klienta, tworzą często modele według indywidualnych projektów, co jest chętnie wybieranym rozwiązaniem przez architektów, dekoratorów i projektantów wnętrz, zwłaszcza tam, gdzie nie mamy możliwości zastosowania tradycyjnego kominka.

planika_logo infire_logo

Rzetelna Firma

Dane kontaktowe

Homena

tel.: (52) 516 34 44
e-mail: biuro@homena.com.pl
ul. Łęczycka 59, 85-737 Bydgoszcz
NIP: 9531701131

poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00
sobota 10.00 – 14.00

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress